&Leighton.

◊Leighton Meester Fan◊About Leighton◊Gossip Girl◊
 
AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
&Leighton.

&Leighton. - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

___________________________
FORUM KURALLARI AŞAĞIDADIR!

Lütfen foruma üye olmadan önce kuralları OKUYUN!

KURALLAR

●-Forumumuz Leighton Meester'ı seven ya da tanımak isteyen herkese açıktır.Ancak,forumda bir düzen, tertip olması için gerekli olan bazı kurallarkonulmuştur. Bu kurallara uymak mecburiyetindesiniz! Ve Bazı bölümlere de kendine has özel kurallar konulmuştur. Bu kurallara da uymak zorunludur! Uyulmadığı takdirde, yasal işlemlere varana dek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Yöneticilerimiz [Admin, Moderatörler, BölümModeratörleri vs.] forumun düzenini sağlamak için mesajlarınızıdüzenleme, silme ve üyelere uyarı verme hakkına sahiptir. Bu türkonular için yeni başlık açmayın. Forumda hiç bir türlü huzursuzluk, tartışma çıkarılmamalıdır!

●-Unutmayın ki forumda konuştuklarınızdan SİZ sorumlusunuz, yöneticiler ya da moderatörler değil; bunun için http://leightonmeester.forumotion.com hiç bir şekilde mesuliyet almaz!

●-Aynıbilgisayardan birden fazla üyelik açılması yasaktır! [Her ne sebepleolursa olsun!] Yöneticiler bunu anlayabilmekte ;] Eğer ki bu tür birdenfazla üyelik tespit edilirse derhal o üye forumdan uzaklaştırılır!

●-Forumumuzda Türkçe'yi düzgün kullanmalısınız. yazıları büyüklü küçüklü,"é" "q" "w" gibi alfabemizde bulunmayan harflerle ya da "έ" "ℓ" "γ" "ς"gibi simgelerle, messenger, mesaj kısaltmalarıyla yazmak Yasaktır!Lütfen DÜZGÜN Türkçe konuşun!

●-İLLEGAL-KORSAN paylaşım yasaktır!

●-Varolankonuları tekrar açmayınız, konu açmadan önce mutlaka arama butonumuzukullanın; eğer ilgili şeyi bulamazsanız, yeni başlık açabilirsiniz.

●-Konubaşlıklarınız bir düzen içinde olmalıdır. [başlık örnekleri vedüzenlemeleri, ilgili bölümlerde bulunur.] Ayrıca forumda "X Y'yleyakalandı!" "T şöyle-böyle!" magazin haberleri tarzında konularaçılmasın.

●-Hiç bir şekilde bir yerden çalıntı yapılamaz!Çalıntı yapanlar forumdan bir süre uzaklaştırılır ya da siteden atılır!
Eğer kaynak alıntı yapılamasına izin veriyorsa NEREDEN ALDIĞINIZI BİLDİREREK Alıntı yapabilirsiniz!

●- Forumda kendinizin veya başka bir şeyin REKLAMINI YAPMAK, ARGO-KÜFÜR kullanmak, İFTİRA bulunduran, PORNO içerikli imza-avatar ya da mesaj göndermek YASAKTIR! bunlarrdan her hangi birini yapan üyeler derhal BAN [Siteden Atılma] Cezası alırlar.

●-Sadece smiley ve kısa şekilde [örn:güzel.] yorum yapılamaz. Bu tür yorumlar mesaj sayınızı artırmak için attığınızı gösterir. Sadece mesaj sayınızı yükseltmek ya da rütbe artırmak, popülerleşmek için flood yapmak, sürekli kısa mesajlar atmak yasaktır!

●- Forumda mesaj gönderirken KOCAMAN, BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK ya da çok fazla smiley kullanmak yasaktır!

●- Ve en önemli kural, T.C. yasalarına, kanunlarına karşı olacak hiç bir tavırda, harekette bulunulmamasıdır.

●-Forumdahiç bir şekilde [avatar-imza] site reklamı yapılamaz! Eğer sitenizinbilinmesini istiyorsanız, Profilinizden web sitenizi ilgili bölüme yazın.●●●Sitemiz yöneticileri gerektiğinde kurallarda değişikik yapma yetkisi, kurallara uymayanlara yaptırım
uygulama yetkisine sahiptir! Güncellemeleri de okumalısınız.●●●


İyi forumlar :)